CATERING

KOFUKU ma przyjemność przedstawić Państwu naszą wyjątkową ofertę cateringową.

Realizujemy zamówienia dla firm, korporacji oraz klientów indywidualnych.

catering_01.png

CATERING KOFUKU to smaczne, zdrowe i modne wydarzenie, którego nie powinno zabraknąć na organizowanych przez Państwa spotkaniach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, przygotowujemy potrawy kuchni japońskiej, w miejscu wskazanym przez klienta, bądź też w naszym lokalu. Potrafimy zapewnić perfekcyjny catering m.in. na przyjęciach okolicznościowych, bankietach, szkoleniach, konferencjach, weselach czy imprezach integracyjnych.

  Stawiamy na profesjonalizm, elegancję, splendor, a ponad wszystko cenimy sobie wysoką jakość przygotowanych potraw. Przywiązujemy szczególną uwagę do smaku jak i do wyglądu serwowanych dań. Nasz stół szwedzki, to ogólna aranżacja oraz detale, które tworzą imponujący, japoński klimat. Jesteśmy gotowi zaprezentować Państwu sztukę przyrządzania sushi wraz z pokazem na żywo. Do naszych potraw dołączamy wszystkie niezbędne dodatki: sos sojowy, imbir, wasbi i pałeczki.

Tworzymy zespół dynamicznych i pomysłowych współpracowników, którzy są otwarci na pomysły i sugestie swoich klientów. Nasi kucharze, z doświadczeniem zdobytym w renomowanych restauracjach, zapewniają perfekcyjnie przygotowane potrawy kuchni japońskiej.

 

Prosimy, o kontakt drogą telefoniczną lub mailową:

884 886 490, kontakt@kofuku-sushi.pl

wróć