Dostawa sushi do domów i biur

Kofuku jako restauracja japońska będąca jedną z najdłużej działających na rynku we Wrocławiu, postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego otworzyliśmy się na możliwość dowozu naszych potraw na terenie Wrocławia i Katowic. Dzięki temu jako nasi klienci, będą się mogli Państwo cieszyć smakami kuchni japońskiej zarówno w naszym lokalu, jak i zaciszu własnego biura lub domu. 

Catering

Potrawy kuchni japońskiej to znakomity wybór na uświetnienie bankietów, ślubów, imprez okolicznościowych, urodzin czy spotkań biznesowych. Dokładamy wszelkich starań, aby skomponowane przez naszą kadrę menu zadowoliło nawet najbardziej wymagających smakoszy kuchni Dalekiego Wschodu. Menu jest zawsze indywidualnie dobierane do Państwa oczekiwań i komponowane z najświeższych składników sprowadzanych wyłącznie od renomowanych dostawców. Dbamy zarówno estetyczną wersję prezentowanych dań, kompetentną obsługę imprez, jak i ciekawe propozycje smakowe. Chętnie przybliżymy Państwu naszymi potrawami kulturę i kuchnię japońską, nauczymy prawidłowego posługiwania się pałeczkami oraz używania imbiru, wasabi i innych specjałów.

Dostawa

Dostawa sushi z dowozem do domu lub biura jest możliwa na terenie Wrocławia i Katowic. Daje to Państwu możliwość skorzystania z tej samej oferty, która dostępna jest w naszych lokalach. Dania sporządzane są przez najlepszych kucharzy, którzy nie szczędzą wysiłków, aby Państwa dania były zawsze świeże, pożywne i eleganckie. Zamawiać mogą Państwo lunche, zestawy obiadowe, przystawki w godzinach działania lokalu. W tym celu zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego zamieszczonego na naszej stronie lub prosimy o kontakt telefoniczny. 

Oferta dla stałych klientów
Dla stałych klientów Kofuku przygotowało kartę stałego klienta, na którą naliczane są comiesięczne rabaty w wysokości od 5 do 20% od ceny standardowej. Wszystkie zamówienia z danego miesiąca są sumowane na karcie i na tej podstawie będą się mogli Państwo cieszyć zniżkami na kolejne zamówienia ulubionych dań w kolejnym miesiącu.

 
Opłaty za dowóz
W okresie panowania korona virusa OBNIŻAMY CENY ZA DOWÓZ O POŁOWE!!!
Wrocław:
-minimalne zamówienie 50 zł
-w promieniu do 3 km od restauracji-dowóz gratis
-powyżej 3 km doliczamy za dowóz 1,2 począwszy od 1 km
-zamówienia powyżej 200 zł – dowóz gratis


Wróć do bloga