Catering – kuchnia japońska / sushi

KOFUKU to zawsze udane, perfekcyjnie przygotowane, przepyszne wypełnienie każdego wydarzenia. Organizujesz urodziny w zaciszu domowym, bądź chcesz urozmaicić duży event, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Realizujemy zamówienia dla firm, korporacji oraz klientów indywidualnych.

CATERING KOFUKU to indywidualnie dopasowane menu, uszyte na miarę Twojego wydarzenia. Wieloletnie doświadczenie w organizacjach kameralnych przyjęć oraz dużych imprez daje Wam gwarancje, że zrobimy to idealnie. Przygotowujemy potrawy kuchni japońskiej, w miejscu wskazanym przez klienta, bądź też w naszym lokalu. Potrafimy zapewnić perfekcyjny catering:

-na przyjęciach okolicznościowych,

-bankietach,

-szkoleniach,

-konferencjach,

-weselach

-imprezach integracyjnych-

-business lunch, sushi day w Twojej firmie

Profesjonalny catering KOFUKU

Stawiamy na profesjonalizm, elegancję, splendor, a ponad wszystko cenimy sobie wysoką jakość przygotowanych potraw. Przywiązujemy szczególną uwagę do smaku jak i do wyglądu serwowanych dań. Nasz stół szwedzki, to ogólna aranżacja oraz detale, które tworzą imponujący, japoński klimat. Jesteśmy gotowi zaprezentować Wam sztukę przyrządzania sushi wraz z pokazem na żywo. Do naszych potraw dołączamy wszystkie niezbędne dodatki: sos sojowy, imbir, wasbi i pałeczki.

Tworzymy zespół dynamicznych i pomysłowych współpracowników, którzy są otwarci na pomysły i sugestie swoich klientów. Nasi kucharze, z doświadczeniem zdobytym w renomowanych restauracjach, zapewniają perfekcyjnie przygotowane potrawy kuchni japońskiej.

catering kofuku

Napisz nam jakie są Twoje oczekiwania, przygotujemy indywidualną ofertę. Spróbuj raz… będziesz chciał więcej to nasza dewiza, która od lat się sprawdza.

+48 884 886 490kontakt@kofuku-sushi.pl

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48 535 20 60 60 Wrocław Sky Tower
+48 575 12 60 60 Katowice Libero
+48 574 74 60 60 Wrocław Ovo