Dowóz sushi we Wrocławiu i Katowicach

Masz ochotę na ucztę sushi we własnym domu? A może szukasz idealnego dania na spotkanie firmowe lub wieczór ze znajomymi? Zamów nasze sushi z dowozem i nie martw się o nic więcej – wyśmienita uczta gwarantowana! Zapewniamy szybki dowóz sushi na terenie Wrocławia, Katowic oraz okolicznych miejscowości. Koszt dostawy oraz minimalna wartość zamówienia, uzależnione są od odległości między adresem docelowym, a naszą restauracją.

Twoje ulubione sushi z dowozem

Sushi na telefon to wygodna usługa, z której chętnie korzystają klienci indywidualni, a także firmy. W naszym bogatym menu z pewnością znajdziesz wspaniałe smaki, które Cię zaskoczą. Przygotowaliśmy ciekawe zestawy sushi na zamówienie, a także pojedyncze rolki – wybór zależy od Ciebie. Ze względu na specyfikę przygotowania sushi zalecamy składać zamówienia z godzinnym wyprzedzeniem.

Sushi z dostawą do domu od KOFUKU to sprawdzony wybór. Nasze sushi podbiło serca i podniebienia największych smakoszy. Zawsze dbamy o wysoką jakość naszych dań, również tych zamawianych on-line lub przez telefon. Równie ważne jest dla nas podanie sushi – zestaw dostarczamy w eleganckim i wygodnym opakowaniu. Do zamówienia zawsze dołączamy niezbędne dodatki, takie jak: sos sojowy, wasabi, marynowany imbir, a także drewniane pałeczki.

Czekamy na Twoje zamówienie i życzymy smacznego!

Opłaty za dowóz
Wrocław:
W okresie trwania zagrożenia korona wirusem obniżamy opłaty za dowozy o POŁOWĘ!!!! Minimalne zamówienie 50 zł
-w promieniu do 3 km od restauracji-dowóz gratis
-powyżej 3 km doliczamy za dowóz 1,2 począwszy od 1 km
-zamówienia powyżej 200 zł – dowóz gratis
-do każdego zamówienia na wynos za komplet opakowań jednorazowych będzie doliczana opłata w wysokości 2,5 zł.

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48 535 20 60 60 Wrocław Sky Tower
+48 575 12 60 60 Katowice Libero
+48 574 74 60 60 Wrocław Ovo