Promocje kuchni japońskiej KOFUKU

Kieruje nami przekonanie, że zadowolony klient wróci do nas nie jeden raz. Dlatego też staramy się zadowolić Wasze potrzeby kulinarne, a jednocześnie zapewnić smaczny, pożywny i zdrowy posiłek. Wiemy też, jak chętnie korzystacie Państwo z naszych promocji. Często wiec przygotowujemy dla Was atrakcyjne oferty na sushi i inne potrawy z naszego japońskiego menu. Zapraszamy do obserwowania naszych akcji promocyjnych i odwiedzania naszych lokali KOFUKU w Katowicach i we Wrocławiu.

Zapraszamy do naszych restauracji w każdą niedzielę niehandlową!!!

W te dni każdy klient będzie poczęstowany kieliszkiem wina/herbatą zieloną do każdego zamówienia, a ten kto chce zjeść nasze sushi w domowym zaciszu otrzyma rabat 10%

Zapraszamy do nas studentów!!! Niedziela i poniedziałek wizyta w restauracji -15%, a zamówienia na wynos w tych dniach – 10% za okazaniem aktualnej legitymacji studenckiej.

*promocje się nie łączą, nie obowiązują na napoje.

Serdecznie zapraszamy

 

SKOMPONUJ SWÓJ WŁASNY, WYMARZONY ZESTAW…WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA NA SUSHI POWYŻEJ 250ZŁ. ZAPAKUJEMY W ELEGANCKI, PRESTIŻOWY BLACK BOX…

KOFUKU GIFT CARD-WSPANIAŁY POMYSŁ NA PREZENT. ZAKUP KUPON PODARUNKOWY, A MY ZADBAMY AŻEBY OSOBA, KTÓRA PRZYJDZIE GO ZREALIZOWAĆ PRZEŻYŁA CUDOWNE CHWILE W KLIMACIE DALEKIEGO WSCHODU.

 

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48 535 20 60 60 Wrocław Sky Tower
+48 575 12 60 60 Katowice Libero
+48 574 74 60 60 Wrocław Ovo